מתוך: פה זה טוב לירון תאני
לירון תאני מסכם את שנת 2021 במוזיקה, עם השירים שעשו את השנה
שעה של מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה של גלית גורא-עיני
ד"ר מוטי לוי, מייסד רשת כללית רפואה משלימה, וזהר צמח וילסון מתחילים סדרת תכניות בשם "מחזורי גדילה" – החל מפיריון והיריון, דרך לידה, התפתחות הילד וחיי האדם. התכנית הראשונה פותחת בהכנת השטח לסדרה – מה קרה למזון שלנו?
הדס גלעד בסדרת תכניות מיוחדת בעקבות ערכי הליבה של מהות החיים, כאשר כל פרק עוסק בערך אחר. הפעם: הוויה – לכולנו הזכות והיכולת להגיע לשלווה ולאושר פנימי.
דף הבית » פה זה טוב » סיכום שנת 2021 – חלק ב'
Accessibility Tools