יש המון תכניות חשובות שמדברות על "המצב" ברצינות. התכנית הבאה היא לא חשובה, אפילו ממש לא. היא גם לא חושבת שהמאזינות והמאזינים שלה מפחדים ממוזיקה חדשה. תנסו, הכי הרבה זה לא יעבוד ואני אאלץ לשנות קריירה ולהפוך למנתח לב
היום מיסי אליוט חוגגת יום הולדת 53, אז אנחנו ניתן לה ספוט מזל טוב בתוכנית עם שלושה שירים יפים שלה. וגם, פלוטניק רביד הוציא היום לפני חמש שנים את ועכשיו לחלק האומנותי, האלבום החמישי שלו. גם האלבום הזה יקבל את הכבוד הראוי לו. חוץ מזה, מוזיקה חדשה.