כדאי להקשיב גם:
מהן המילים אם לא שתיקה? מה יש ברווח שבין המילים? אסי עזריה ואלון נוימן מדברים על… שתיקה. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה "שקט יכול להבהיר את המילים שלנו – אז מדוע אנחנו כל כך חוששים מפניו?"
לאורך ההיסטוריה, סמל הסטטוס הגבוה ביותר היה פנאי: האפשרות שלא לעבוד. היום, לעומת זאת, נראה כי עיסוקים הם האינדיקציה למעמד גבוה, ומרבית האנשים מתהדרים בכך שהם "עסוקים". איך הפכנו מאנשים בעלי יכולת עבודה מוגבלת, לכאלה שמנסים לצלוח כמות עבודה אינסופית שממשיכה איתנו הביתה? ואולי אנחנו בעצם נהנים מהיותנו עסוקים ומנסים לשמר את הסטטוס