כיצד פיתוח של מתכנת אלמוני הולך לשנות את עתידה של האנושות? טכנולוגיית הבלוק צ'יין פרצה לחיינו לפני שנתיים ועימה בשורות טובות במיוחד שישפיעו על כל אחד מאיתנו. אלון נוימן ויעל מן שחר משוחחים עם הילה סרור, יזמת בתחום התכנות, על השינוי המהותי שהולך לחולל הבלוק צ'יין ביומיום שלנו
מי אני? תקשיבו ואולי תגלו 🙂 מוזמנים לקחת פסק זמן ולהצטרף לדרור רדה למדיטציית צלילים רב ממדית. הפעם נתרגל אי-תגובתיות ונצא למסע לטירוונאמלאי וגם נדבר קצת על סרי ראמאנה מהרישי