תיאור התוכנית
אני אלון, יליד חיפה, את רוב חיי העברתי בתל אביב, למעט גיחות לימודים בניו יורק ובלונדון. תמיד עסקתי בכמה תחומים אבל רק בשנים האחרונות הבנתי מי אני באמת: אני שחקן. עובד בעיקר בתיאטרון "הבימה” ובטלויזיה. עוסק ומופיע באימפרוביזציה, מנגן על תופים ומלמד שחקנים משחק בשיטה של מורה נפלאה בשם איוונה צ'בק מלוס אנג'לס. אני שמח שניתנה לי האפשרות להביע את מחשבותיי ומאוויי בדרכים שונות, ומודה על האפשרות לחלוק אותן עכשיו גם עם מאזינים.
תוכניות:
עוד בהגשתי
01.03.24
00:54:52
אתם מרגישים את הכובד על הכתפיים? את המשקל על החזה והלב? את העומס בראש? חלק מהעומס הזה הוא הרגלים, טובים ופחות טובים. חלק מזה אלה דברים שמנהלים אותנו אבל אנחנו מתכחשים להם. המיותר הוא מה שעבד עבורי פעם והיום כבר לא. אז צריך לעשות סדר, ולראות האם אפשר להפרד ממנו, ואיך? בואו לשמוע על ״המיותר״.