מתוך: התכנסות יוסי בבליקי והרב אסף עזריה
ספרו של הרב חגי לונדין 'מגילת אסתר של הנפש' פוגש בקאבר של ענת מושקובסקי לשיר הילדים 'הילדה הכי בגן'
שעה של מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה של גלית גורא-עיני
והפעם מאיר ויזלטיר מעביר את החרב מריצ׳ארד למקבת, שמסתכל על הברבור. והברבור? נקשיב לו. ודברים? גם י״ג, גם י״ד, גם ט״ו. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
אנחנו חיים בתרבות שסופרת מונה ומודדת – ממספר הלייקים עד מדדי ספירת הדם. מה זה עושה לנו? 'ספר היצירה' בפרוש הרב אריה קפלן פוגש באלבומה של נועה שמר 'שורה של צעדים'
דף הבית » התכנסות » ספיישל פורים
Accessibility Tools