מתוך: שישי - שבט מיכל גפן
שעתיים של מוזיקה לרקוד איתה, בעריכת מיכל גפן
טיול שבת לקראת בואם של dakhabrakha לארץ – מוסיקה שתנוע בין אור לאפלה. בין עתיק לחדש, מתוך היער אל הבמה
והפעם, זאהי ארמלי מפתגם אותנו על אהבה ומגלה לנו את משמעות שמו. ואז החוכמה של הפתח השני. ותהילים? ס״ז. ומוסיקה? פלא רוטט מפלא. ואלוהים? איתנו. ויופי. ושבת שלום. וטפו עלינו
הרב אסף עזריה, דליק ווליניץ ושמואל שאול ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על התובנות והשאלות שעלו במהלך השבוע, והפעם: על חג האהבה ואיך תיראה אולימפיאדה ללא קהל?
דף הבית » שישי – שבט » שישי-שבט 28.2.14
Accessibility Tools