כדאי להקשיב גם:
שרי אריסון משוחחת עם הפסיכותרפיסטית ד"ר אנאבלה שקד על ההזדמנות להתפתחות ומימוש אישי אצל ההורים דווקא לאחר שהילדים הגדולים עוזבים סופית את הבית וגם על אתגרים בדינמיקות מורכבות יותר שבהן הילדים נשארים / חוזרים לבית ההורים גם בגיל מבוגר יחסית. מה נדרש מההורה במצב הזה? מה נכון? מה בין איזור הנוחות ליצירת עצמאות ומשמעות
שעתיים של תרפיה במוזיקה שתוכננו ביום אפור וקר אבל הוקלטו ביום שמש עליז, ומתאימות לשניהם! צלילים שמגיעים מכל קצוות העולם, עם המון סינגלים חדשים, קאברים מפתיעים, וצלילי עבר מענגים. בין שפות, סגנונות, מקצבים ויבשות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת