כדאי להקשיב גם:
שעתיים של תרפיה במוזיקה היישר מהאולפן שלי בברלין, שנושקת את האפס מעלות (קר!). שפע סינגלים חדשים – מלטפים, מרגשים, מכפכפים, מרקידים ומשמחים, עם המון גרוב, מכל הכיוונים. בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת
שעתיים של תרפיה במוזיקה עם בעיטות, דפיקות. של הלב, של תופים, של מקצבים, של מרדף, של התעלות, של פחד ושל תקווה. בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. את רשימות השידור המלאות ניתן למצוא בבלוג של אחת ששומעת