מתוך: קול קורא תום לב-ארי וירדן להבי
מהם המדדים שעל פיהם אנו תופסים גברים ונשים? האם יש הבדלים בינהם ומה המשקל שאנו מעניקים לכל מדד? שיוויון בין המינים הוא אחד התחומים היותר בולטים בשיח כיום אך על אף ההבדלים הביולוגים הברורים בין נשים וגברים, אנו למדים כי רב הדומה על פני השונה
"דע שציפורים אוהבות לשמוע ציפורים" (מילוש)
שירה על ציפורים – ציפורי ממש וציפורים סימבוליות: עפות, חופשיות, עומדות, כלואות. ציפורים רבות יופי בקולות שירה מגוונים.
והפעם, חכם מיימון משמיע באך לחצי פתח-תקווה, ואנחנו משמיעים שיר מושלם לאיתמר רוטשילד. והנשר? נקשיב לו. ומוסיקה? פלא מפלט פלא. ואלוהים? איתנו. ויופי. וטפו עלינו
גליה גלעדי מזמינה אתכם להתעורר יחד עם מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה
דף הבית » קול קורא » על פי מה אנחנו מעריכים גברים ונשים וכמה משקל מקבלים המדדים השונים?
Accessibility Tools