מהם המדדים שעל פיהם אנו תופסים גברים ונשים? האם יש הבדלים בינהם ומה המשקל שאנו מעניקים לכל מדד? שיוויון בין המינים הוא אחד התחומים היותר בולטים בשיח כיום אך על אף ההבדלים הביולוגים הברורים בין נשים וגברים, אנו למדים כי רב הדומה על פני השונה
שיחות קצרות והנעה לפעולה בנושאי סביבה, אקלים וקיימות, והפעם – עדויות חייליים מחיל הים על פקודות שניתנו להשליך לים חומרים מסוכנים ועל כך שניתן לשנות פקודות מלמטה למעלה, וגם – על השלכת פסולת בניין פיראטיות.
הפעם אלון נוימן מבקש לתת פייט קטן לכוחות המשיכה. חוץ מההוא המפורסם של ניוטון יש עוד אי אלו כוחות שפועלים עלינו שנותנים לנו הרגשה של כובד. אז קלילות איט איז.