מתוך: הדיבור של אליוט אליוט
אליוט עורכת ומגישה שעתיים ממיטב המוזיקה המקומית הטרייה והמשובחת
והפעם אברהם לוינסון מראדונה. ויוסי בנאי, יוסי בנאי. ובעז בנאי מרחיב את נפשנו בזמזום חוצה לבבות. ודורון שפר עושה עם הרשל׳ה מדיטציה. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
גליה גלעדי מזמינה אתכם להתעורר יחדיו בכל בוקר, עם מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה
"מה שנפלא בכתיבה / שהחיים הם הגדר ממול / והחלון בחדר / וגם העץ / ואת מחליטה על המרחק / אני מתגעגעת לעבר / הוא היה מחורבן / אבל האמנתי בעתיד" (שולמית אפפל)
שירה המדברת על פעולת היצירה – הכתיבה.
דף הבית » הדיבור של אליוט » הדיבור של אליוט – 4.1.21
Accessibility Tools