אסי זיגדון משוחח עם איתי מאוטנר, המנהל האמנותי של פסטיבל ישראל, על המשולש תקשורת-תרבות-תודעה. מי ששידר בגלצ, הגיש בתאגיד ובערוץ 2 ומאחוריו עשייה תרבותית מרשימה וייחודית מדבר על התפיסה שלו בהקשר של כוח היצירה להניע שינוי דרך דוגמאות וסיפורים מרתקים מהדרך
והפעם, זאהי ארמלי מפתגם אותנו לקראת שבת ומקבל טיפה מהכבוד המגיע לו. ואז סיפור על מהמר. יותר נכון על המהמר. ומוסיקה? פלא מבקש פלא. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו