מתוך: פה זה טוב לירון תאני
לירון תאני נפרד ממארק הוליס ("Talk Talk") שהלך לעולמו, בתכנית מיוחדת לזכרו
הדס גלעד בסדרת תכניות מיוחדת בעקבות ערכי הליבה של מהות החיים, כאשר כל פרק עוסק בערך אחר. הפעם: הוויה – לכולנו הזכות והיכולת להגיע לשלווה ולאושר פנימי.
אסי זיגדון מארח את אסתי זקהיים וברכה קול לקראת המופע המיוחד שהן מעלות – "עונג"; תהליך היצירה הייחודי, כתיבת התוכנית, מקורות ההשראה, על שיתוף הפעולה עם המוזיקאי שי בן-יעקב ועוד
הפעם, הנעליים שאינן נשחקות לעולם מובילות אותנו ואת אבינו הטוב אל תהילים קי״ט (אותיות ו׳ עד י׳). ומוסיקה? פוסעת. יופי. שבת שלום. טפו עלינו
דף הבית » פה זה טוב » ספיישל Talk Talk
Accessibility Tools