מה קורה כשעולם הטכנולוגיה והדיגיטל פוגש את תחום הפיזיותרפיה המורכב? האם הילדים שלנו הפסיקו להביט לנו בעיניים? ואיזה קנס מצפה למי שיחצה כביש עם טלפון ב… הונולולו? אלון נוימן ויעל מן שחר פותחים את השבוע עם תכנית חדשה של "תמיכה טכנית"
איך תצעד בפיתולי ההר ובכל זאת תלך ישר? איך תצלול במים בלי להירטב? מהן אלה חידות סתומות? או אולי הזמנה של המורה לערער ולנער את המחשבה של התלמיד? נעמה ודליק משתעשעים בשיחות מטורפות (קואנים, בשמם היפני).