כדאי להקשיב גם:
שעתיים של תרפיה במוזיקה שופעות סינגלים חדשים. ננוע בין אמריקנה לאלקטרוניקה, בין ג'אז לפ'אנק ואפרו ביטים מרחבי העולם. ננשום, נרקוד, ונחזור בסוף לשאבאסנה רגועה. בין זמנים, תקופות, מקצבים ושפות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.
שעתיים של תרפיה במוזיקה שמתחילות ומסתיימות בנשימה עמוקה. ביניהן נעבור בין סינגלים חדשים לבין שנות השבעים, נניע את הגוף ונרקוד עד לטלטלה מוחלטת, ושוב נאט את הקצב לקראת סיום. בין יבשות, עולמות, סגנונות ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין.רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.