כדאי להקשיב גם:
בלוטת התריס היא אחת הבלוטות הגדולות בגוף, היא נמצאת בצוואר ואחראית על שלל תפקודים של מערכות שונות בגוף. איך משפיעות תת פעילות ויתר פעילות של הבלוטה? וכיצד מטפלים בהן?
אורחים באולפן: ד"ר מוטי לוי, מנהל רשת המרפאות לרפואה משלימה ב"כללית", נורית מאור, נטורופתית, הרבליסטית קלינית, רפלקסולוגית בכירה, מטפלת בגוף נפש, וגילי חי, מטפל בדיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה ופרחי בך
שעתיים של מוזיקה ביום השואה. שלפתי את כל השירים שמרעידים אותי הכי עמוק מבפנים, ותפרתי שעתיים של מוזיקה שקטה, עמוקה וחודרת. ואולי אפילו כמה דמעות על הדרך. בין ישן לחדש, בין זמנים, תקופות, מקצבים ושפות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, היישר מהאולפן הביתי בברלין. רוצים לגלות עוד על המוזיקה? רשימות השידור המלאות, נמצאות בבלוג של אחת ששומעת.