דידי ארז ובלתאזר בלתזאר צוללים אל תוך פסקול הסרט "מסעות ג'יימס בארץ הקודש". הסרט מגולל את מסעו של ג'יימס, אפריקני נוצרי המועמד לכמורה, שיצא למסע עליה לרגל לארץ ישראל. על הפסקול אמון לא אחר מאשר אהוד בנאי.
שלומית שרביט ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם: ההבדל במחיר בין מסכות ורודות לכחולות, הבדלי השכר בין נשים לגברים ואורגניזם בני אלפי שנים שהתעוררו לחיים במעבדה