הנשיא המייסד של פייסבוק חושף את הפנים האמיתיות של הטכנולוגיה, חיישן חדש בגודל של גרגיר חול יוחדר בקרוב לכדורים שאנחנו בולעים, וגם! תום אהרון, כוכב גב האומה עונה על השאלון הפסיכו-דיגיטלי, ומגלה מה יעדיף: 3 ימים בלי טלפון? או 3 ימים בלי מברשת שיניים…?
אסי זיגדון ונטאלי בן דוד משוחחים על עקרונות שיטת סאטיה; עקרונות האימון הסאטי משלבים את הגישה האונטולוגית באימון (תורת ההוויה), רעיונות מהבודהיזם הטיבטי, והסתכלות הוליסטית על החיים.