הרב אסף עזריה, דליק ווליניץ ושמואל שאול ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על התובנות והשאלות שעלו במהלך השבוע. והפעם: עדלא ידע – למה חשוב לצאת מדעתנו לפעמים? על תחפושת שמסתירה ועל זו שמגלה ועמוס עוז
יעל חביב, יועצת זוגית ופרטנית לגיל השלישי על טיפול זוגי ופרטני בגיל המבוגר. האם זה נחוץ ולמה? האם יש לגיטימציה לדבר רגש בגיל המבוגר? הבדידות כחלק מתהליכי ההזדקנות- האם ניתן לטפל בה וכיצד? החיים בבית או מעבר לדיור מוגן?