מה בין להיענות לעולם ולומר לו "כן" ובין לנוע בו בכנות? איך שומרים על כנות הלב בלא לפגוע באחרים? איזה המחיר גובה מאתנו הכנות? והאם יש לה גבול? ד"ר נעמה אושרי ודליק ווליניץ משוחחים בכנות על הכנות.
על ניהול ההתקדמות וההגשמות שלי אל מול אבני הדרך והייעדים, שמירה וניהול רמת אנרגיה/ רווחה אישית גבוהה. שיחה עם אריאל פליגלר – מומחה לחשיבה יצירתית וחדשנות, לשעבר סמנכ"ל חדשנות, מוצר וטכנולוגיה בחברות הזנק שונות.