עד לשנות השבעים התייחסו מחקרים רבים לקשר שבין האם לילדיה, אך מחקרים עדכניים מהעת האחרונה בוחנים יותר ויותר את מהות הקשר האבהי: איזו השפעה יחודית יש לאבא על ילדיו? מדוע רוב האבות מתקשרים עם ילדיהם באמצעות משחק והנאה? ואיך קשור ההיבט המשחקי לכל הורה שמהווה מפרנס ראשי במשפחה
והפעם, ניסים אמון מביא איתו את העולם של קופרניקוס והוויסקי וקובי חוברה על האמת שמאחורי הצי הבריטי, כח רצון וקפיצה בערום מעל כסאות. ומוסיקה? פלא מתלפף עם פלא. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו