מתוך: קצר ולעניין אלון נוימן והרב אסף עזריה
אשמה היא רגש שמלווה את כולנו בזמנים כאלו ואחרים. האם היא גם תורמת לנו או רק מפריעה? אסי עזריה ואלון נוימן משוחחים ומפרקים את המונח "אשמה". מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה "רגע של תשומת לב: כיצד להתמקד בפתרונות ממשיים במקום לחפש אחר אשמים?"
אורי בנקהלטר בונה עולם מופלא של קולות, צלילים ותדרים מרפאים
שעתיים של מוזיקה מקומית חדשה, של יצירתיות ותקווה
דף הבית » קצר ולעניין » אשמה
Accessibility Tools