שירה פליקס וליאת רוקח זמרוני מציעות ארגז כלים להתמודדות יומיומית עם חווית ההורות, בדרך לגידול ילדים מאושרים. בכל תכנית מעלות שירה וליאת נושא אחר מעולם ההורות, והפעם – דימוי עצמי חיובי
חנאן אבלאסי ואסי זיגדון ממשיכים במסעם לחיבור הפאזל הישראלי. והפעם – רינת סמית מקימת תא הסטודנטים 'בשביל הנפש' המסייע לסטודנטים להתמודד עם חרדות ולחץ ובנוסף, תמר סדן לקס ועינת אלעזר מעמותת מכללת גל יתארחו ויספרו על המכללה החברתית שמטרתה להחזיר אנשים בעלי מוגבלויות לשוק העבודה