כדאי להקשיב גם:
האם כשאנו מתבודדים אנחנו לבד? או שאולי זו הזדמנות לעצור רגע את המירוץ, ולהתבונן על עצמנו מקרוב? אלון נוימן ואסף עזריה מקדישים את תכניתם "קצר ולעניין" לנושא הבדידות, ומאירים אותו באור יחודי ומעמיק. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "אחד על אחד עם המחשבות – לא חייבים להרחיק לשממה כדי לבלות זמן איכות בגפנו"
שעתיים של תרפיה במוזיקה שנעות בין פסיכדליה מענגת לבלוז עוקצני, בין פ'אנק מנענע לאלקטרוני-מזרחי מרקיד. בין ארבע רוחות השמיים, מקומות ותקופות – נצא במחולות! בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת