לימור מזרחי וערן איתן מעמותת ערכים בספורט ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על ספורט, ערכים ומה שביניהם. והפעם – על לקיחת אחריות בספורט. איפה היא באה לידי ביטוי, מה המחיר של לקיחת אחריות ומדוע היא כה חשובה לערך הספורטיבי?
והפעם, חמש סופרות ומילים שהן כתבו. החמש הן שפרה קורנפלד, לילך וולך, מאיה קסלר, שני הדר וענת עינהר. המילים רבות וטובות. ומוסיקה? פלא משוטט עם פלא. ואלוהים? איתנו. ויופי. ושנים טובות. וטפו עלינו