כדאי להקשיב גם:
עד לאן יכולה השפעתה של המוסיקה על חיינו להגיע? ואיזו תועלת נוכל להפיק ממנה? האם אפשר לשפר בריאות בעזרת מוסיקה? האם מוסיקה מקלה על הלידה? איך היא מעוררת רומנטיקה? איך אפשר לשפר את הזיכרון, להקל על כאבי גב, לייצר שמחה או לפרוק מתחים בעזרת מוסיקה? אפרת בן מנחם, מרצה ופסנתרנית, עונה לאסי זיגדון על כל אלו ועוד
תוכנית של אמצע הקיץ, ועוד בצהרים, כך שרציתי שתצנן מעט את הזיעה הנוטפת ותעביר צמרמורות של עונג בכדי לייבש את הדביקות בעורף. חדש וישן בתמהיל שבו אין לדעת מה הוא מה, עם הרבה גרוב, ובעיקר – הרבה נשמה. בין יבשות, עולמות, סגנונות ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.