אומרים ״שנהיה לראש ולא לזנב״, אחלה , ומה עם הזנב? מישהו דבר איתו, שאל איך אצלו? מה יותר חשוב, לאן אתה שייך או איפה אתה ממוקם? חוקרים ביחד עם שרון קנטור, אסי עזריה, דרור קרן ו… שי צברי שמתארח לשיר קאבר מהמם של בילי הולידיי!
שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם: על שיקולים ותרבות ה"סמוך" וקהילת הגמלאים בחריש כמודל לחיקוי
מיכל גפן מזמינה אתכם לשעתיים של מוזיקה שמגיעה מכל קצווי תבל ונכנסת ישר ללב. והפעם – הרבה קולות מבראשית, מהגבהים והמעמקים, קולות אהבה ומחאה והודיה וחיים