אומרים ״שנהיה לראש ולא לזנב״, אחלה , ומה עם הזנב? מישהו דבר איתו, שאל איך אצלו? מה יותר חשוב, לאן אתה שייך או איפה אתה ממוקם? חוקרים ביחד עם שרון קנטור, אסי עזריה, דרור קרן ו… שי צברי שמתארח לשיר קאבר מהמם של בילי הולידיי!
יובל אברמוביץ', האיש, הרשימה וההשראה, מתארח באולפן עם ספרו החדש – "האיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי" – איך משפיעה המהפכה הדיגיטלית על הגשמת המשאלות שלנו? מתי שכחנו להסתכל על העולם ולתקשר זה עם זה? ומה קורה כשמתאהבים בסלולרי יותר מאשר באנשים…?
מה לזן ובישול טבעוני? זהר צמח וילסון מארח את אביטל סבג, שפית של אוכל בריא טבעוני אורגני, מטפלת בתזונה וברפואה סינית, לשיחה בעקבות ספרה החדש – "חמש עונות במטבח, בישול טבעוני ברוח הזן"