מתוך: המניע אלון נוימן
אנחנו במלחמה והסטרס בלתי פוסק ומאד מקשה על הבחירות שאנחנו נדרשים אליהן. אז מה עושים? אלון נוימן מכנס את חכמי "המניע" לשתף רעיונות
והפעם התאנה והציפורים שהיו חבריה של זלדה יסתירו בושתם של פאף דדי וניקי מינאז׳. והנה הסתיו עבר. והתפעלנו מהשקדיות ומהציפורים שעליהן ומיופיו של יוסי בנאי וציפוריו הוא. ולאן המשכנו? הלאה. ואלוהים? איתנו. ויופי? טפו עלינו.
טלי פולק מארחת את מאיה בלזיצמן ומתן אפרת לשעה אינטימית של שיחה והופעה לייב באולפן
אסי זיגדון פוגש את שרי צרפתי לשיחה מסקרנת על כל התחומים בהם היא עוסקת. בין השאר היא עוסקת בפסיכותרפיה גופנית, מפתחת שיטה על פי גישת "קול האמת" ומנחה מפגשים לתקשורת מקדמת, העצמה, והתפתחות אישית ליחידים זוגות וכיום גם קבוצות.
דף הבית » המניע » לחץ
Accessibility Tools