אסי זיגדון פוגש את שרי צרפתי לשיחה מסקרנת על כל התחומים בהם היא עוסקת. בין השאר היא עוסקת בפסיכותרפיה גופנית, מפתחת שיטה על פי גישת "קול האמת" ומנחה מפגשים לתקשורת מקדמת, העצמה, והתפתחות אישית ליחידים זוגות וכיום גם קבוצות.
ואולי בכלל סימנתי וי על כל החובות שלי פה בכדור הארץ? אולי הקארמה שלי על הכיפאק ומיצינו את העניין של הקיום הסיזיפי? מה אתה אומר כבודו? שנמתיק את העונש ונקצר לו שליש? האיש עם מכתב פרידה אישי לפני יציאה לפגרת הקיץ.