אלון נוימן ויעל מן שחר ממשיכים לחקור ולהתבונן בקשר של הטכנולוגיה ליום-יום, והפעם: חדשות טובות מעולם הטכנולוגיה, פרוייקט הקופסה המסקרן של עיריית תל-אביב-יפו ו"תנו לגדול על שקט" – יוזמה שמאמינה שאפשר לגדל ילדים עם פחות זמן מסך…
לדיכאון יש ספקטרום רחב מאד וסיבות שונות ומגוונות, לא כולן מובנות במלואן. איך בכל זאת מטפלים וחיים עם דיכאון? גלית גורא עיני מארחת את ד"ר איתי שצקר, מנהל תחום היפנוזה בשירותי בריאות כללית