מה היחסים שלנו עם המציאות בה אנחנו נמצאים? כיצד יחסים אלו משפיעים עלינו? ומה הדרך הנכונה להתחיל ולשנות את המציאות למציאות הרצויה עבורנו? אורחת באולפן: ראדיקה, מנחה לטנטרה, סדנאות, מעגלי נשים, העצמה אישית ועוד
הפסיכולוגיה צמחה מהעצב והפתולוגיה אך כבר למעלה מעשור מתפתח זרם מדעי חדש: פסיכולגיה חיובית. ענת קלו לברון בשיחה עם שירלי יובל יאיר – פסיכולוגית, מוסיקאית, סופרת ומחזאית לילדים – על הקניית הערכים של הפסיכולוגיה החיובית לילדים ולא רק.