כדאי להקשיב גם:
שעתיים של מוזיקה שעושה חשק למסיבה! מתחילה בקצב שמרקיד ומרומם, עם המון קטעים חדשים שאני שבה אליהם שוב ושוב ושוב, עם הבלחות עבר מפתיעות ועם המון שמחה. גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין.
רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת
תקשורת מקדמת – חינוך אחר
שי ואורית אומרים תודה – למה חשוב להודות ביומיום? ואיך מלמדים את ילדינו להיות מוקירי תודה? מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "נזיר וייטנאמי מסביר: מהי מדיטציה של חיבוקים וכיצד היא משפיעה עלינו"