כדאי להקשיב גם:
סיעור מוחות בשידור חי בהגשת אלון נוימן ואסף עזריה! כל תכנית תציג נושא הנוגע לכל אחד מאיתנו, והפעם – ציפיות. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "כיצד הציפיות שאנו מפתחים לגבי העולם משנות את תפיסת המציאות שלנו"
עד לפני 12 שנה נינה הלוי היתה הייטקיסט נשוי + ילדה. יום אחד היא הבינה שהיא בעצם אישה, עזבה את ההייטק, שינתה את מינה, פתחה מאפייה, מכרה אותה ונשארה נשואה לאותה האישה ולהמשיך לגדל באהבה את אותה הילדה. כיום היא פעילה למען הקהילה, נציגת הציבור בוועדה להתאמה מגדרית ('שינוי מין') של משרד הבריאות, מתנדבת בפרויקט גילה להעצמה טרנסית, במרפאת לוינסקי ובניידת הלב 24/7 של עלם לזירות הזנות של דרום תל אביב