כדאי להקשיב גם:
מפגש עם אמנית שהחיבור שלה לחומר (חרסית) יצר עולם של עבודות ייחודיות, טקסי התקלפות להתפתחות רוחנית ומאורה אחת קסומה בלב איזור התעשייה בהרצליה. בנוסף, מוזמנים לקרוא ראיון עם חן במגזין מהות החיים לחצו כאן
שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם – ריאיון עם אדם שבדרון, מורה בחממה לקיימות מבית החינוך עצמון בנוף הגליל, שהצליח לחולל שינוי בתפיסת של הקיימות בבית הספר, ובין השאר לחסוך שימוש ב- 20,000 קילו של מזהמים סביבתיים באמצעות החלפה של חמגשיות ופלסטיק בכלים רב פעמיים