כדאי להקשיב גם:
מה זה בכלל אומר להיות "נורמלי"? כמה אנחנו מנסים לנרמל את חיינו? ולמה זה כ"כ חשוב? אמיר ודנה מנסים להבין ביחד. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "מעיוורון צבעים ועד הפרעות קשב – אוליבר סאקס מסביר מתי החריגה הופכת לנורמה"
תוכנית סימבולית עבורי, היום אני חוגגת חמש שנים בברלין! ולא רק זאת, אלא גם בדיוק חצי מהתוכניות של אחת ששומעת הוקלטו פה בברלין. שפע מוזיקה טובה, חזקה, משמעותית, ושעושה טוב. בין שפות, סגנונות, מקצבים ויבשות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת