כדאי להקשיב גם:
אתם מרגישים את הכובד על הכתפיים? את המשקל על החזה והלב? את העומס בראש? חלק מהעומס הזה הוא הרגלים, טובים ופחות טובים. חלק מזה אלה דברים שמנהלים אותנו אבל אנחנו מתכחשים להם. המיותר הוא מה שעבד עבורי פעם והיום כבר לא. אז צריך לעשות סדר, ולראות האם אפשר להפרד ממנו, ואיך? בואו לשמוע על ״המיותר״.
פעמים רבות כשאנו רואים אדם קרוב מצוברח או בקושי מסוים, מתוך רצון להוציא אותו ממצב זה, ישנה נטיה לשפר את מצבו באמצעות עידוד ואופטימיות או לחלופין, הענקת שלל עצות ופתרונות אפשריים. לעתים אותו אדם אינו מעוניין בעידוד או פתרונות אלא פשוט שנכיל, נחבק ובעיקר נעניק לו את התחושה שהוא לא לבד