לרגל יום האישה – ספיישל מתבונן ומעצים על חשיבותן של הנשים בעולם הספורט. לימור מזרחי ועמיר בן צבי מראיינים את ד"ר מורן ברק ותא"ל במיל' סוזי יוגב, על מקומן של הנשים בתקשורת ובספורט, ההתפתחות שלהן לאורך השנים, והייחודיות שהן מביאות עמן לעולם הספורט התחרותי והמאתגר
מה נותן לכם השראה? איזו חשיבות יש למוזה ליוצרים? האם לחכות להשראה זאת אופציה טובה? אלון נוימן צולל לעומק העניין עם שרון קנטור, אסי עזריה ודרור קרן. וגם – ג'וני שועלי עושה בנזין בפינת הקאבר