יוסי בבליקי פוגש את הזמר והשחקן הלל זהבי המעלה בימים אלו מופע המורכב משיריו של סבו, המלחין דוד זהבי ("החליל", "ירדה השבת", "הליכה לקיסריה", "זמר לספינה"…). איתם באולפן – המעבד המוזיקלי של המופע, שי סובול
"היום, כשאני באה לצייר, זה נטו יוצא מנשמתי. קיים בי דחף עמוק ליצור ואני מאפשרת לו לבוא לידי ביטוי". כך מספרת שרי אריסון ליוסי בבליקי בשיחה פתוחה ומעוררת השראה על יצירה, אמנות ועל הקשר העמוק שבין החומר והרוח