הסיפור של אמיר פריישר גוטמן כבר סופר. אבל את המשמעות העצומה לכל מה שעבר – הוא ממשיך ומגלה כל העת, חושף עוד תובנה ורובד מאותה תקופה שלא תיאמן. ל"טוויסט בעלילה" הוא מגיע כדי לספר על התפנית הבלתי נתפסת בעלילת חייו, התהפוכות, התחושות ועל הנס שאי אפשר להסביר במילים.
נועם בנאי הגיע לאולפן "הדיבור" להשמיע שירים חדשים וגם לנגן אותם בלייב! בשעה הראשונה כתמיד – חדשים מכאן כולל האלבום המופלא החדש של האחיות לוז, הסינגל היפייפה של רונה קינן, והפתעות