לירון תאני משוחח עם רחלי ויגדורצ'יק, הכוריאוגרפית הראשית של נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית, על ההיסטוריה שבהעפלה ולמשחקים האולימפיים בבייג'ינג 2008 והמיקום הגבוה אליו הגיעה הנבחרת
'הקול יחסים' פותחת שבוע חדש עם נושא חדש, מרתק ואקטואלי: חשיבותו של העידוד. מדוע חיזוק רוחם של הסובבים אותנו מהותי כל כך? כיצד עלינו להתמודד עם הקושי שמזדמן לעיתים בעידוד? ומהם עקרונות העידוד האדלריאני?
התבוננות פואטית חוזרת לעונה 2! נעמה אושרי ואירי רקין מחברים וחוקרים טקסטים מרתקים ממזרח ומערב והפעם: מהי ידיעה? מה אפשר לדעת ואיך בכלל יודעים בלי לדעת?