שעתיים מחוייכות על דילמות מהחיים, ענייני תרבות ואחלה מוסיקה עם אורי גוטליב, ירון ברובינסקי, יעל טל, תמר קינן ואורחים. והפעם – מאחורי הקלעים לקדמת הבמה: אמיר עיסא, שהוא התחקירן / מפיק החדש של התכנית, בא לאולפן כדי להציג את עצמו ואת עולמו
חנאן אבלאסי ואסי זגדון בתכנית מיוחדת ופותחת לב המוקדשת כולה לקבלת האחר: פסטיבל בסוודר לדרי הרחוב, גינת שעשועים ראשונה המשותפת לילדים יהודים וערבים, סדנאות תיפוף לשלום, והצצה אל הפרוייקט ההתנדבותי אחותי – למען נשים בישראל.