כדאי להקשיב גם:
25.07.19
00:57:36
תכנית הבכורה! שיתוף פעולה בין רדיו מהות החיים לבין הוועד האולימפי בישראל לקראת אולימפיאדת טוקיו שתצא לדרך בעוד שנה בדיוק! אורחים באולפן: הספורטאיות האולימפיות אסתר רוט שחמורוב ונטע ריבקין, וגילי לוסטיג ומולי אפשטיין מהוועד האולימפי
05.01.20
00:54:49
'הקול יחסים' דנה בסוגיה מהותית במיוחד: שקרים. איך אנו מתמודדים עם שקרים? מתי אפשר לשקר ואיזו דוגמה אנו משמשים לילדים? אורחת מיוחדת באולפן: יסמין דורון סידו. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה "על רציונליזציה, פיתויים והטיות קוגניטיביות – מה גורם לנו לעגל פינות?"