מתוך: פה זה טוב לירון תאני
מוזיקה של יום חמישי עם לירון תאני
והפעם מאסטר ניסים אמון מספר ללאה גולדברגון על דייגו ארמנדו מראדונה הראשון. ואסי זגדון מזכיר ליחיאל הלפרון את יופיה של פניה ברגשטיינון. ושלמה בראבא? מנגן באקורדיון. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
אורי בנקהלטר בונה עולם מופלא של קולות, צלילים ותדרים מרפאים
אסי זיגדון וחנאן אבלאסי מארחים את רויטל אלרון כץ, אם לילד אוטיסט שהקימה מיזם להורים ולילדים בשם "אוטפיזם". וגם – שיר חדש בפינת "נקודות אור", הצעות התנדבות חדשות ועוד
דף הבית » פה זה טוב » פה זה טוב – 22.2.24
Accessibility Tools