דידי ארז ובלתזר צוללים לפסקול הסרט קפה דה פלור. שני סיפורים מקבילים על אהבה ללא תנאי, האחד בפריז של שנות ה-60 והשני בימינו בקנדה., על תחושת שייכות ושותפות גורל. לסרט פסקול עמוק ונהדר ובו שירים של הלהקה האיסלנדית המעולה סיגר רוס, הקיור, ועוד שלל שירים אווירתיים ומרגשים
יש כאלה שבשבילם צריך נס בשביל שיקרה להם נס, ויש כאלה שיגידו שכל יום קורים להם ניסים. ויש כמובן את נס פחית הנס קפה, אותה פחית שבה יש אבקה חומה שבאמת צריך נס בשביל לקרוא לה קפה…