רונה שפריר ליוותה את המשוררת והמדענית מאיה ויינברג, בין עטלפי פירות שהם היצורים הכי חברתיים ומענינים בעולם לבין הפואטיקה של החיים והמוות. סיבוב עוצר נשימה, תרתי משמעי, ושיחה שלוקחת את השומעים אל השאלות הגדולות של הקיום האנושי
גליה תורן חן, מנחה אסטרטגית ומחברת הספר ״יוצאת מן הכלל״ מקשיבה ל-3 נשים מעוררות השראה: מירה מינס – מנכ"לית ויצו, חני וינברגר – משפיענית חרדית ומנהלת קהילת נשים פורצות דרך במגזר הדתי ולירז אסייג – משפיענית, דוגמנית ויוצרת תוכן, פעילה למען דימוי גוף חיובי והרחבת מודל היופי