גליה תורן חן, מנחה אסטרטגית ומחברת הספר ״יוצאת מן הכלל״ מקשיבה ל-3 נשים מעוררות השראה: מירה מינס – מנכ"לית ויצו, חני וינברגר – משפיענית חרדית ומנהלת קהילת נשים פורצות דרך במגזר הדתי ולירז אסייג – משפיענית, דוגמנית ויוצרת תוכן, פעילה למען דימוי גוף חיובי והרחבת מודל היופי
מה מקים אתכם בבוקר? מה גורם לכם להמשיך ללכת? אפשר כמובן להעביר את החיים, בבילויים, בהנאות הגוף, אבל לרוב, לאורך זמן מה שעוזר לנו זאת תכלית מסוימת. ואולי החיפוש אחרי משמעות מיותר? זה בדיוק מה שנבדוק בפרק הזה של ״המניע״