"היום, כשאני באה לצייר, זה נטו יוצא מנשמתי. קיים בי דחף עמוק ליצור ואני מאפשרת לו לבוא לידי ביטוי". כך מספרת שרי אריסון ליוסי בבליקי בשיחה פתוחה ומעוררת השראה על יצירה, אמנות ועל הקשר העמוק שבין החומר והרוח
ד"ר נעמה אושרי ודליק ווליניץ קוראים בספרה של טנזין פאלמו, "טיפוח הפוטנציאל האנושי", על המידות הטובות, הנחוצות בדרך הרוחנית. תוכנית בת ארבעה חלקים – חלק ד'.
והפעם נרפרף בכנפיהם של שירי שלום אשר יתרוממו מכל מיני משמעויות, עד נעוף ליד הציפורה הנחמדת של ביאליק, ומשם נסע בכרכרה עם מרים ילן שטקליס, לקרב קראטה עם זאב רווח. ואז יבוא אלוהים. ויהלך איתנו. כל הדרך. יופי. טפו עלינו.