כדאי להקשיב גם:
הרובוטים פרצו לחיינו בסערה ומשתלבים בעולם התעסוקה – האם הקולגה הבאה שלכם כבר לא תהיה בשר ודם? איזו מהפכה יחוללו הרובוטים בשוק העבודה? ואילו תכונות אנושיות עדיין מהוות יתרון בעידן בו הטכנולוגיה מתפתחת בקצב אדיר? אלון נוימן ויעל מן שחר מארחים את החוקרת קרן ליטני, שתנסה לענות על כל השאלות בתכנית חדשה של "תמיכה טכנית"
העובד הסוציאלי והמטפל המשפחתי, הרצל כחלון, מביא מנסיונו העשיר סיפורים מהחיים ודוגמאות רבות מהקליניקה ומשוחח עם שרי אריסון על הורות לילדים גדולים: מה קורה בתוכנו כשהקן מתרוקן? מה ההבדלים בהתמודדות בין זוג להורה יחיד? מהן נקודות המפנה בתהליכים הללו?.. כמו גם עוד אנקדוטות מרתקות ומעוררות מחשבה סביב הנושא.מראיין – אסי זגדון